Stawiamy sobie za cel dostarczanie innowacyjnych i skutecznych narzędzi edukacyjnych wspomagających biznes naszych Klientów.

Kim jesteśmy?

Zespół Mono Interactive tworzą wykwalifikowani specjaliści, od kilku
lat z sukcesem współtworzący polski rynek e-learningowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji szkoleń i zarządzaniu projektami edukacyjnymi dla różnorodnych środowisk biznesowych i akademickich.

Potencjał, wiedzę i doświadczenie naszego zespołu wykorzystujemy także oferując firmom wszechstronne wsparcie w ramach realizowanego procesu edukacyjnego. Uczestnicząc we wdrażaniu systemów e-learningowych umożliwiamy korporacjom osiągnięcie optymalnych efektów, dzięki dostosowaniu naszych działań do indywidualnych preferencji, budżetu oraz wyzwań biznesowych.

Czym się zajmujemy?

Nasze działania koncentrują się wokół tworzenia dedykowanych szkoleń e-learningowych. Szeroki wachlarz produktów z naszej oferty umożliwia rozwój zawodowy w zakresie m.in. obsługi aplikacji, umiejętności miękkich, językowych czy wprowadzania nowych produktów.

Z uwagi na obowiązujące standardy technologiczne tworzymy kursy kompatybilne z systemami komunikacyjnymi SCORM oraz AICC, które umożliwiają ich uruchomienie na dowolnej platformie szkoleniowej, zgodnej z powyższymi systemami. Dostosujemy się również do specyficznych wymagań innych platform e-learningowych.

Poza tworzeniem szkoleń dedykowanych posiadamy również bogatą ofertę autorskich szkoleń naszych partnerów .

Oferowane przez nas  pakiety usług wspierających procesy szkoleniowe obejmują m. in. usługi mentorskie (wsparcie merytoryczne i techniczne w zakresie funkcjonalności szkoleń i systemu) oraz działania marketingu wewnętrznego (wsparcie informacyjne i motywacyjne dopasowane do tematyki szkoleń i uwzględniające specyfikę działania Klienta).

Oferowane przez nas dodatkowo usługi wsparcia gwarantują optymalną skuteczność prowadzonego procesu edukacyjnego, poprzez wprowadzanie elementów motywujących do osiągania efektywnych wyników w nauce.